Efeler Gazetesi

Mersin: Millete bu eziyeti çektirmeyin

Mersin: Millete bu eziyeti çektirmeyin
29 Nisan 2022 - 22:53

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, Aydın Şehir Hastanesi’nin ulaştırma ve altyapı yatırımlarıyla ilgili Büyükşehir Belediyesi’ne engel çıkarılmasına tepki göstererek, “Büyükşehir hizmet üretmesin diye bu millete bu eziyeti çektirmeyin” dedi

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Aydın ziyaretine ve Aydın Şehir Hastanesi’nin ulaşım ve altyapı sorununa ilişkin açıklamada bulundu.
Mersin, yaptığı yazılı açıklamada, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın geçtiğimiz günlerde Aydın’ı ziyaret ettiğini anımsatarak, “Maske zorunluluğunun kalktığı bugünlerde vatandaşımıza yeni uygulama ne getirecek ne götürecek hep birlikte göreceğiz. Ancak bu ziyaretin bir başka yönüne de değinmek lazım. Koca Sağlık Bakanı’nı Aydın’a getireceksiniz, elinizde koca inşaat olacak ama götürmeyeceksiniz… Ne oldu Ey AKP yoksa buranın yolu, altyapısı yapılamıyor, biz Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne izin vermiyoruz, biz engelliyoruz demeye mi utanıyorsunuz? Yüzünüz mü yok yoksa bunları anlatmaya?” ifadelerini kullandı.
“BECERİKSİZLİĞİNİZ MADALYA ALIR”
Mersin, açıklamasında şu görüşleri aktardı: “Bakın daha evvel de anlattık, elli kere de söyledik… Madem izin vermiyorsunuz, yazık günah, sırf Büyükşehir hizmet üretmesin diye bu millete bu eziyeti çektirmeyin, bari kendiniz yapın, Karayolları’na yolu, Devlet Su İşleri’ne altyapıyı yaptırın da görelim dedik. Aylar geçti beyler, sizden tık yok hala daha. Bakın bu hastane biter de kanalizasyonsuz, yolsuz kalırsa, siz bu rezaletin altında kalırsınız. Beceriksizliğiniz, madalya alır. Karayolları’na, DSİ’ye de mi sözünüz geçmiyor? Ya da derseniz ki, yahu bizim şurada iktidardan gitmemize ne kaldı ki, biz beceremiyoruz, siz nasıl olsa iktidara geliyorsunuz, size nasip olacak, açıkça söyleyin bakalım.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi