Efeler Gazetesi

MARSİAS ÜRETİM MERKEZİ’NDE KEŞKEK GÜNLERİ BAŞLADI

MARSİAS ÜRETİM MERKEZİ’NDE KEŞKEK GÜNLERİ BAŞLADI
05 Ocak 2023 - 20:23

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in hayata geçirdiği, kazanların yöresel lezzetler için kaynamaya devam ettiği Marsias Kadınları Üretim Merkezi’nin mutfağında keşkek günleri başladı.

Haftanın belirli günlerinde paşa böreği, mantı, sini böreği gibi kentin yöresel lezzetlerini vatandaşlarla buluşturan Marsias Kadınları Üretim Merkezi, restoranının menüsünü zenginleştiriyor. Muğla Karayolu üzeri köfteciler yanında hizmet veren üretim merkezinde, keşkek günleri de başladı.

İlikli kemik suyu, yuvarlama, makarna, tarhana gibi el yapımı paketli ürünlerin de satışa sunulduğu merkez Çineli vatandaşların yoğun ilgisini çekiyor. Her hafta salı günü paşa böreği, cuma günü ise mantının çıktığı restoran, vatandaşları çarşamba günleri keşkekle buluşturuyor. Çinelilerin en mutlu günleri düğünlerinde pişen, geçmişi asırlar öncesine dayanan bu özel lezzet, vatandaşlardan tam not aldı. Vatandaşlar, bu yöresel lezzete sahip çıkan Başkan Enver Salih Dinçer’e teşekkür etti.

ÖN SİPARİŞDE ALINIYOR

Çineli hemşehrilerimizin öğle yemeklerinde, arkadaş buluşmalarında, gün ve çeşitli toplantılarında sıklıkla tercih ettiği Marsias Kadınları Restoranı rezervasyon ve ön sipariş de alıyor. Titizlikle hazırlanan lezzetleri yerinde tatmak isteyen vatandaşlar, Marsias Kadınları Üretim Merkezi’ni 0545 445 10 13 numaralı telefondan arayarak rezervasyon yaptırabiliyor. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi