Efeler Gazetesi

KUŞADASI BELEDİYESİ’NİN YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

KUŞADASI BELEDİYESİ’NİN YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
02 Kasım 2022 - 23:39

Kuşadası Belediyesi tarafından kent genelinde yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Gerçek Sitesi’nin kamuya terk edilen yollarında yenileme çalışmalarına başlandı.

Kentin farklı mahallelerinde alt ve üst yapı yenileme çalışmalarını kesintisiz sürdüren Kuşadası Belediyesi, belirlenen program dâhilinde yol yapım, bakım ve onarım işlerine de devam ediyor. Bu kapsamda ekipler tarafından Kadınlar Denizi Mahallesi’nde bulunan Gerçek Sitesi’nin kamuya terk edilen 2 bin 300 metrekarelik alanında yer alan yolda eskiyen asfaltın söküm işlemi sürüyor. Ekipler söküm işlemini tamamladıktan sonra bölgeye 195 metre uzunluğunda yağmur suyu hattı döşenecek. Çalışmalar bittikten sonraysa yollara sıcak asfalt serimi gerçekleştirilecek.

Gerçek Sitesi’nde 22 yıldır yaşayan Eyyüp Duman “Sitemizin yolları uzun süredir bakımsız bir durumdaydı. Başkanımız Ömer Günel’in ziyaretinden kısa bir süre sonra yenileme çalışmaları başlatıldı. Çalışmalarından dolayı hem Başkanımız Ömer Günel’e hem de Kuşadası Belediyesi ekiplerine teşekkür ederiz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi