Efeler Gazetesi

Kaplan: “Menderes’in İlçesine Yakışır Şekilde 1. Parti Olduk”

Kaplan: “Menderes’in İlçesine Yakışır Şekilde 1. Parti Olduk”
18 Mayıs 2023 - 0:34

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde kullandıkları oy ile AK Partiyi Koçarlı ilçesinde 1. Parti yapan hemşehrileri için teşekkür mesajı yayınladı.

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım Merhum Demokrasi Şehidi Adnan Menderes’in memleketi Koçarlı’da vatandaşların tercihinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ve AK Parti’den yana olduğuna vurgu yapan Başkan Kaplan mesajında şu ifadelere yer verdi; “Değerli Koçarlı’lı Hemşehrilerim. Demokrasimize yakışır bir seçim sürecini geride bıraktık. Menderes’in ilçesine yakışır şekilde tercihlerini Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan ve Partimizden yana kullanarak İlçemizde 1. Parti olma onurunu yaşatan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi

Mesajında ayrıca 28 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerine de değinen Başkan Nedim Kaplan, “Şimdi sıra Milletin Son sözünde. Türkiye Yüzyılı’nın başlayacağı 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde duyduğumuz sevinç tamamlanacak ve AK Hizmetin farkını ilçemizde göstermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi