Efeler Gazetesi

İncirliova Belediyesi Sosyal Hizmetler Ekibi vatandaşların yanında

İncirliova Belediyesi Sosyal Hizmetler Ekibi vatandaşların yanında
03 Ekim 2023 - 23:52

İncirliova Belediyesi, ilçenin her köşesindeki vatandaşlarının ihtiyaçlarına cevap vermek için daima yanlarında olmaya devam ediyor. Yazıdere’den Arzular’a, Acarlar’dan Erbeyli’ye kadar İncirliova’nın her mahallesinde etkin bir şekilde hizmet veren sosyal hizmetler ekibi, yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürüyor.

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya tarafından, ilçedeki özellikle engelli bireyler, yaşlı vatandaşlar ve ağır kronik hastalığı bulunan kişilere hizmet vermesi amacıyla kurulan sosyal hizmetler ekibi, bir dizi önemli hizmet sunuyor. Bunlar arasında ücretsiz hasta servisi, berber ve kuaför hizmetleri bulunurken, İncirliovalı vatandaşların sağlık ve bakım ihtiyaçlarına karşılık vermek amacıyla çalışmalarını sürdüren ekibin duyarlılığı, İncirliova halkının da takdirini topluyor.

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın talimatıyla mahallelerdeki vatandaşlarla yakından ilgilenerek onların ihtiyaçlarını karşılamaya devam eden sosyal hizmet ekipleri, İncirliova’nın her kesimine hizmet sunarak mahalle sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırıyor.

İncirliova Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ücretsiz hasta servisi, berber ve kuaför hizmetlerinden yararlanmak isteyen vatandaşların, 0256 585 12 24 numaralı telefondan sosyal hizmetler birimine ulaşarak detaylı bilgi alabileceği bildirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi