Efeler Gazetesi

İl Emniyet Müdürlüğü şampiyon oldu

İl Emniyet Müdürlüğü şampiyon oldu
05 Kasım 2022 - 22:56
Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organize ettiği Kurumlar arası Voleybol Müsabakaları Atatürk Spor Salonu, Aydın Lisesi Spor Salonu ve Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Aydın içinde kamu kurum ve kuruluşlarının kaynaşmasını amaçlayan turnuvaya 8 takım katılım sağladı.2 grup 8 takımdan oluşan turnuvada A Grubunda Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Aydın Valiliği B Grubunda ise İl Emniyet Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Müftülüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yarıştı.
İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Mimar Sinan Spor Salonu’nda oynanan final müsabakası büyük çekişmeye sahne oldu. Öğrencilerin, emniyet personelinin, sporseverlerin tribünleri doldurduğu final müsabakası sonunda 3-2’lik skorla turnuvanın şampiyonu Aydın İl Emniyet Müdürlüğü oldu. Turnuvanın üçüncülüğünü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü alırken İl Tarım ve Orman Müdürlüğü dördüncü oldu.
Şampiyon olan İl Emniyet Müdürlüğü takımına madalya ve kupasını İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, Kurumlar arası Voleybol Müsabakası ikincisi olan İl Milli Eğitim Müdürlüğü takımının madalya ve kupası İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici takdim etti.
Şampiyonluk kupasını kaldıran emniyet güçleri; bu tür organizasyonların hem kurum içi hem de kurumlar arasındaki sosyalleşmeyi ve işbirliğini teşvik ettiğini belirterek kendilerini tribünde destekleyen herkese, organizasyonu tertip eden
Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu ve Mimar Sinan Salonu ekibine katkılarından dolayı teşekkür ettiler. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi