Efeler Gazetesi

İAOSB’nin genç kuşak temsilcileri de ilklere imza atacak

İAOSB’nin genç kuşak temsilcileri de ilklere imza atacak
31 Mayıs 2023 - 0:21

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB), Türkiye’deki OSB’ler arasında bir ilke daha imza attı. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Karace ve ekibinin yeni dönem projeleri arasında yer alan, OSB’ler çatısı altında kurulan Türkiye’nin ilk “Genç Sanayiciler Kulübü” Özdersan Deri Makineleri firmasının ikinci kuşak temsilcilerinden Murat Özbek başkanlığında kuruldu.

25-45 yaş aralığındaki genç kadın ve erkek sanayicilerden oluşan kulüp, her ay düzenli olarak bir araya gelerek; sermaye birliği, ortak vizyon ve iş geliştirme konularını ele alacak.

İAOSB Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Karace, İAOSB Genç Sanayiciler Kulübü’nden gelecek fikir ve önerilerin çok değerli olduğuna dikkat çekerek, üretim bayrağını devralacak genç ekibin vizyonu, isteği ve azmi ile sanayinin geleceği için güven verdiğini söyledi.

Genç Sanayiciler Kulübü ile İAOSB katılımcıları arasındaki iş birliğinin, dayanışmanın ve etkileşimin artmasını hedeflediklerini açıklayan Karace, Başkanlık görevini başarıyla yürüteceğine inandıkları Murat Özbek’e ve Kulüp çatısı altında bir araya gelen genç sanayicilere başarılar diledi.

Murat Özbek tarafından iletilen davete İAOSB Katılımcıları büyük ilgi gösterirken, 50’ye yakın sanayici Kulübün ilk toplantısına katılım sağladı. Dayanışma ruhunun büyüklerden öğrenildiği vurgusunun yapıldığı toplantıda; kulübün kuruluş amacı doğrultusunda yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi