Efeler Gazetesi

“Hem İyilik Yap, Hem de İşini” kampanyası ADÜ’de tanıtıldı

“Hem İyilik Yap, Hem de İşini” kampanyası ADÜ’de tanıtıldı
29 Haziran 2022 - 18:44

‘Sosyal Girişimciliği Geliştirmek İçin Yenilikçi Yaklaşım’ Projesi “Hem İyilik Yap, Hem de İşini” sosyal girişimcilik farkındalık arttırma kampanyası ile ADÜ kampüste gençlerle bir araya geldi.

Aydın Genç İş İnsanları Derneği’nin AB ve Türkiye Arasında Sivil Toplum Diyaloğunun Desteklenmesi Hibe Programı- VI (CSD-VI) kapsamında sosyal girişimcilik projesi başarılı bulunarak yürütülen ‘Sosyal Girişimciliği Geliştirmek İçin Yenilikçi Yaklaşım’ (Innovative Approach for Developing Social Entrepreneurship) projesinin “Hem İyilik Yap, Hem de İşini” sosyal girişimcilik farkındalık arttırma kampanyası ile ADÜ kampüste gençlerle bir araya geldi.
Sosyal girişimcilikte farkındalık arttırma kampanyası kapsamında Hem İyilik Yap, Hem de İşini (Do Good, Do Business) başlıklı bilinçlendirme amaçlı Adnan Menderes Üniversitesi merkezi kampüste stand kuruldu. Merkezi kampüse kurulan stantta öğrencilere hem İnno-Socia projesi hem de proje kapsamında sosyal girişimcilik kavramı, sosyal girişimcilik uygulamaları ve üçüncü sektör anlatılarak bilinçlendirme yapıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi
Nethas Bilişim