Efeler Gazetesi

HALKA HALKA DESTEK, HALK HALKA DESTEK

HALKA HALKA DESTEK, HALK HALKA DESTEK
03 Kasım 2020 - 17:12

Efes Selçuk Belediyesi tarafından İzmir Depremi’nden zarar gören vatandaşlar için toplanan ihtiyaç malzemeleri belediyenin araçları ile deprem bölgesine ulaştırıldı. Efes Selçuk’ta da hissedilen deprem sonrası kent halkının desteği halka halka büyüyor, halk halka destek oluyor.

İzmir’in yarasını sarmak için Efes Selçuk’lu duyarlı vatandaşlar tarafından belediyeye teslim edilen, içerisinde battaniye, giysi, ısıtıcı, çocuk kıyafeti gibi temel ihtiyaçların bulunduğu koliler yardım toplama merkezine ulaştı. Efes Selçuk Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü gerekli yardım malzemelerini toplayarak, depremden zarar gören vatandaşlara ulaştırmaya devam edecek.

Tüm Türkiye’yi yasa boğan İzmir Depremi’nin ardından hem kentli vatandaşların hem de İzmir’de depremden zarar gören halkın yanında olan Efes Selçuk Belediyesi, depremden kısa bir süre sonra sosyal medya üzerinden çağrıda bulunarak felaketten zarar gören vatandaşlar için yardım kampanyası başlatmıştı. Belediyenin çağrısı üzerine kampanyaya destek yağdıran Efes Selçuk halkına sosyal medya üzerinden teşekkür eden Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel; “Efes Selçuk Halkımızın duyarlılığı İzmir’imize ulaştı. Güzel İzmir’imiz yasın yasımızdır, umudun umudumuz… Biz yaralarımızı birlikte saracağız” dedi. HABER MERKEZİ

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi