Efeler Gazetesi

Gedik Muhtarı’ndan Kürşat Başkan’a teşekkür

Gedik Muhtarı’ndan Kürşat Başkan’a teşekkür
01 Ekim 2023 - 15:10

ŞANLI BAYRAĞIMIZ NAZİLLİ’NİN DÖRT BİR YANINDA DALGALANIYOR Nazilli Belediyesi ekipleri, Gedik Mahallesi’nde yıkılan bayrak direğini yenileyerek dev Türk bayrağını göklerde dalgalandırdı.

Milli ve manevi duyguların yaşatılması için çalışan Nazilli Belediyesi, kentin dört bir yanını şanlı Türk bayrakları ile donatmaya devam ediyor.

Yukarıörencik, Eycelli, Demirciler, Gedikaltı, Derebaşı, Kestel, Güzelköy, Kaşıkçılar ve Dallıca Mahalleleri’nin ardından Gedik’te Türk bayrağımızı dalgalandırdıklarını söyleyen Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Rengini şehitlerimizin kanından alan bağımsızlığımızın sembolü bayrağımızı köy meydanımızda bir kez daha dalgalandırdık. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Gedik Mahallesi olarak taleplerinin anında yerine getirilmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Muhtar Ramazan Çelik; “Eski bayrak direğimiz rüzgar nedeniyle kırılmıştı. Başkanımızdan yenisi için talepte bulunduk. 3 gün içinde yenilendi. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” sözlerini kaydetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi