Efeler Gazetesi

EFES SELÇUK BELEDİYESİ “TEK NOKTA” İLE HER MAHALLEDE

EFES SELÇUK BELEDİYESİ “TEK NOKTA” İLE HER MAHALLEDE
28 Aralık 2020 - 19:58

Efes Selçuk’ta “Tek Nokta Hizmet Birimi” hayata geçiyor. Efes Selçuk Belediyesi, mobil araç ile faaliyet gösterecek olan Tek Nokta Hizmet Birimi ile 2021 yılında belediyeciliği Efes Selçuk’un mahallelerine taşıyor.

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in her zaman önem verdiği çözüm odaklı belediyecilik uygulamaları kapsamında hayata geçecek olan proje ile artık vatandaşlar her türlü istek ve sorunlarını belirlenen gün ve saatte kendi mahallesine gelen “Tek Nokta Hizmet Birimi” aracına giderek belediyeye iletecek.

Hizmeti vatandaşın ayağına götürecek, vatandaşın talep ve önerilerini yerinde dinleyecek olan Tek Nokta Hizmet Birimi 2021 yılından itibaren Efes Selçuk’un merkez mahallelerini ve köylerini gezecek. Belirlenen gün ve saatlerde, belirlenen yerlerde vatandaşların istekleri, sorunları Tek Nokta Hizmet Birimi’nde bulunan belediye çalışanları tarafından dinlenecek. Dinlenen sorunlar ve talepler çözüm ekipleri tarafından yerinde incelenerek, ilgili birimlere iletilecek. “Tek Nokta” mobil araç hizmet birimi ile mahallelere gidecek olan Efes Selçuk Belediyesi vatandaşlara daha yakın olacak. HABER MERKEZİ

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi