Efeler Gazetesi

Efeler, misafirleri hoş geldiniz totemiyle karşılıyor

Efeler, misafirleri hoş geldiniz totemiyle karşılıyor
08 Ocak 2020 - 23:36

Bir önceki yerel seçimlerde Aydın’ın büyükşehir olması ile birlikte merkez ilçe konumuna gelen Efeler uzun yıllardır tabelasızdı.

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay göreve geldikten kısa bir süre sonra, ilçe girişlerinde yer alacak Efeler tabelaları ile ilgili gereken görüşmelerin gerçekleştirildiğini duyurmuştu. Fakat aradan geçen sürenin ardından Karayolları Genel Müdürlüğü’nün gerekli tabela işlemleri için dönüş yapmaması üzerine Efeler Belediyesi alternatif çözüm yoluna girdi.

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın talimatıyla çalışmalara başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin girişlerinde yer alacak ‘Efeler’e Hoşgeldiniz’ totemlerinin ilkini yerleştirdi. Muğla Karayolu üzerinde yer alan totemde ‘Efeler İlçemize Hoşgeldiniz’ yazısıyla Başkan Atay’ın fotoğrafı yer alıyor.

“GEÇ KALINMIŞTI”

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Merkez ilçe konumunda yer alan Efeler’in ilçe girişinde tabelası olmaması trajik bir durum. Bu yüzden göreve gelir gelmez gündeme aldığımız konulardan bir tanesi de bu olmuştu. Fakat sağlıklı dönüş alamamamızdan dolayı ilçe girişlerine totem yerleştirdik. Kısa süre içerisinde geç kalınan bu durumu diğer ilçe girişlerine de yerleştirerek gidereceğiz” dedi. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi