Efeler Gazetesi

EFELER İNCİR CUP TENİS TURNUVASI HEYECANI BAŞLIYOR

EFELER İNCİR CUP TENİS TURNUVASI HEYECANI BAŞLIYOR
12 Mayıs 2022 - 23:03

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Efeler’de bir ilki daha gerçekleştirerek 40 yaş ve üzeri veteran sporcuların yarışacağı Efeler İncir Cup Tenis Turnuvası düzenleneceğini açıkladı.

Efeler’de yaşayan tenis severleri muhteşem bir hafta sonu bekliyor. 13-14-15 Mayıs olmak üzere 3 gün boyunca devam edecek olan Efeler İncir Cup Tenis Turnuvası, Türkiye’nin birçok ilinden 40 yaş üzeri başarılı veteran sporcuların kıyasıya rekabetine sahne olacak. 13 Mayıs Cuma Günü saat 15.00’te düzenlenecek açılış töreniyle başlayacak olan turnuvanın ilk gününde halk oyunları gösterisi ile keşkek ikramı olacak. 15 Mayıs Pazar günü kupa töreni ile sonuçlanacak turnuva, Kemer Mahallesi 1760 Sokak No:2’deki Aydın Tenis Kulübü’nde düzenlenecek.

BAŞKAN ATAY: HEYECAN İÇİNDEYİM

Tenisin izlemekten ve oynamaktan çok keyif aldığı bir spor olduğuna değinen Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, turnuvaya tüm Efeler halkını davet ederek, “İlk kez gerçekleştireceğimiz bu turnuvadan dolayı büyük bir heyecan içerisindeyim. Türkiye genelinden bir çok veteran sporcumuzu Efeler ilçemizde ağırlayacağız. 13 Mayıs Cuma günü (yarın) saat 15.00’teki açılışımıza ve 3 gün boyunca sürecek turnuvamıza tüm halkımızı bekliyoruz. Gelin bu heyecanı hep birlikte yaşayalım.” İfadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi