Efeler Gazetesi

EFELER BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİ VE VELİLERE DUYARLI HİZMET

EFELER BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİ VE VELİLERE DUYARLI HİZMET
28 Haziran 2021 - 13:50

Efeler Belediyesi ekipleri, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın talimatıyla, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) yapıldığı okulların önlerinde öğrenci ve velilere yaptığı anlamlı hizmetle destek oldu.

Efeler Belediyesi, hafta sonu gerçekleşen YKS’ye girecek olan öğrencilerin ve velilerin yanındaydı. Sınavların yapıldığı okulların önlerinde; Efeler Belediyesi ikram araçları ile vatandaşlara ücretsiz su, çay, kahve ve soğuk meşrubat dağıtıldı. Vatandaşlara maske ve el dezenfektanı verilerek koronavirüs tedbirleri alınırken, sınava yetişmekte zorlanan öğrencilerin sınav yerlerine ulaşımı sağlandı. Ayrıca sınav yapılan okulların yakınlarında Efeler Belediyesi’nin mobil tuvalet aracı da hizmet verdi.

Sınava giren öğrenciler ve velileri de Efeler Belediyesi’nin yaptığı bu duyarlı hizmetten çok memnun olduklarını belirterek, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

“HAYALLERİNİZDEKİ OKULA YERLEŞMENİZİ DİLİYORUM”

Başkan Atay,“Sınava girecek olan adaylar ve aileleri büyük bir heyecanla çok erken saatlerde sınav yerlerine geliyor. Öğrenciler sınava girdiğinde, aileleri saatlerce okul önlerinde bekliyor. Efeler Belediyesi olarak hem sınav öncesi öğrencilerimize, hem de orada uzun zaman bekleyen velilerimize küçük bir ikram yapmak, kendilerinin yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Öğrencilerimizin hayallerindeki okula yerleşmelerini ve yaşamın her aşamasında hayallerinden vazgeçmemelerini diliyorum.” dedi. HABER MERKEZİ

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi
Nethas Bilişim