Efeler Gazetesi

DİDİM’DE KAMP YERİ

DİDİM’DE KAMP YERİ
16 Ağustos 2020 - 1:49

DİDİM’İN BU YIL EN GÖZDE MEKANI SAHİL CAMPING

4 mevsimin yaşandığı güzide ülkemizde kamplı tatil yapmak, kamplı geziler yapmak artık sıkça rastlanılan tatil yöntemlerinden birisi oldu.

Bizimki gibi 4 mevsim, yazın, kışın en iyisini yaşayabileceğiniz, karın soğukluğuna, güneşin sıcağına, ormanların yeşiline ve içinde bulunduğumuz sıcak yaz günlerinde en güzel denizin mavisini rahatça bulabileceğiniz bir ülkede, kamp gerçekten düşünülmesi gereken bir seçenek.

İster kendi Çadırınız olsun, ister olmasın, ister karavanınız olsun, ister olmasın mükemmel bir tatil sizleri bekliyor.

İşte karşınızda kamp yapabileceğiniz tam anlamıyla mükemmel diyebileceğiniz, hem denize sıfır hem doğayla iç içe, elit takılabileceğiniz en gözde mekan. Çoğu için çok uzaklara gitmeye de gerek yok, genelde Ege bölgesinde bulunuyor. Şimdiden uçak biletleri ayarlansın, sırtta çadırlar bir an önce yola çıkılsın!

Yıllar yılı Didim’de Kamp ve kamp hizmetleri alanında edinmiş olduğu tecrübeler doğrultusunda, Didim Sahil Campıng kamp ve kampçılık alanında geniş yelpazeli profesyonel hizmetler sunuyor.

Huzur ve güzelliğin adı Sahil Campıng’de, tertemiz bir deniz kenarında kamp yapmak isteyenlere çok uygun bir yer. Kamp alanının denize müthiş bir manzarası var, bir yanınız orman diğer yanınız ise masmavi deniz, cennet bu olmalı. Hatta şansınız olursa balık da tutmayı deneyebilirsiniz, en kötüsü balıkları beslemiş olursunuz genelde yapıldığı gibi. Kamp alanında Cafe, tuvalet, market, elektrik var.

Didim Sahil Campıng hakkında daha fazla bilgi almak için işletme sahibi Cemal Özer Ekinci ile görüşüp bilgi alabilirsiniz. Didim Sahil Campıng Çadır ve Karavan Kamp Rezervasyon için 0544 201 19 69 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi