Efeler Gazetesi

DİDİM’DE DEZENFEKTE EKİBİNDEN AKŞAM MESAİSİ

DİDİM’DE DEZENFEKTE EKİBİNDEN AKŞAM MESAİSİ
01 Aralık 2020 - 16:16

Ülkemiz ve dünya genelinde Coronavirüs vakalarının hızla artış göstermesinin ardından Didim Belediyesi ekipleri, kent genelinde dezenfekte çalışmalarını gece – gündüz gerçekleştiriyor.

Didim Belediyesi hızla artış gösteren Coronavirüs vakalarına karşın kent genelinde tedbirleri elden bırakmıyor. Dezenfekte ve denetim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Didim Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, akşam saatlerinde pazaryerleri, cadde, sokaklar ile kamuya açık alanlarda dezenfekte uygulaması başlattı.

Her gün akşam saatlerinde başlayıp gece geç saatlere kadar süren çalışmalar kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri belirlenen program çerçevesinde sokakları ve pazaryerlerini dezenfektanlı su ile yıkayıp, büyük bir özenle dezenfekte ediyor.

Coronavirüs vakalarının ilk çıktığı andan itibaren tedbiri elden bırakmadıklarını belirten Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın sağlığını korumak amacıyla ülkemizde ilk vakanın görüldüğü günden bu yana önlemler alarak tedbiri elden bırakmadık. Kent genelinde dezenfekte ve denetim çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Tüm vatandaşlarımızdan maske, hijyen ve mesafe kurallarına dikkat etmelerini rica ediyorum” dedi. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi