Efeler Gazetesi

CHP’li adaylara coşkulu karşılama

CHP’li adaylara coşkulu karşılama
23 Nisan 2023 - 20:08

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Adayları Evrim Karakoz ve Gamze Yolcu Metin, CHP Nazilli İlçe Örgütüyle birlikte yaptığı ziyaretlerde çoşkuyla karşılandı. Bayındır, Aksu ve Işıklar halkı CHP’lileri bağrına bastı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Örgütü, milletvekili adaylarıyla bir dizi program gerçekleştirdi. Seçim çalışmaları kapsamında Bayındır, Aksu ve Işıklar mahallelerine yapılan ziyaretlere CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, Saadet Partisi Nazilli İlçe Başkanı Vahap Kırca, CHP Nazilli Gençlik Kolları Başkanı Semra Uysal, CHP Aydın Milletvekili Adayları Evrim Karakoz ve Gamze Yolcu Metin, CHP’li meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

VATANDAŞLA BULUŞTULAR

Oldukça kalabalık bir ekiple saha çalışması yapan CHP’nin ilk durağı Bayındır oldu. Mahallede bulunan kahvehaneleri tek tek ziyaret eden Başkan Alptekin ile Milletvekili Adayları Evrim Karakoz ve Gamze Yolcu Metin, Millet İttifakı’nın seçim vaatlerine yönelik bir konuşma yaptı. Daha sonra Aksu Mahallesi ziyaret edildi. Milletvekili Adayları vatandaşlara kendini tanıtırken, Gençlik Kolları üyeleri broşür dağıttı.

IŞIKLAR’DA MEŞALELER YANDI

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Örgütünün yüzlerce vatandaş ile buluştuğu seçim çalışmasının son durağı Işıklar Mahallesi oldu. Mahalle girişinde araç konvoyunu bekleyen gençler, CHP’lileri meşaleler ve davul zurna eşliğinde karşıladı. Mahalleyi baştan sona yürüyürek gezen milletvekili adayları, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmadı. Köy meydanındaki kahvehanede konuşma yapan CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, Işıklar Mahallesi ile gurur duyduklarını söyleyerek karşılamadan dolayı teşekkür etti. Işıklar Mahallesi’nin Nazilli’de cumhuriyetin kalesi olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, “Öncelikle hepinizin Ramazan bayramını kutluyorum, 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını iletiyorum. Hep birlikte 14 Mayıs akşamı genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Çankaya Köşküne göndereceğiz” dedi.

SP’li KIRCA REJİM VURGUSU YAPTI

Alptekin’in ardından Saadet Partisi Nazilli İlçe Başkanı vatandaşlara seslendi. Başkan Vahap Kırca, “Bu seçim çok önemli bir seçim. Biz millet İttifakı olarak bir araya geldik, birlik olduk. Çünkü ülkenin durumu gerçekten çok zor. Bu normal bir seçim değil. Hep beraber bir araya geleceğiz ve bu ucube sistem dediğimiz tek adam sisteminden kurtulacağız. Bunun için daha önce başkan partililere oy vermiş kardeşlerimize söylüyorum BU sefer Millet İttifakına destek verin, bu ülkeyi bu sıkıntılardan kurtaralım. Biz bir olduk, sizler de yanımızda olursanız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı seçip ülkemizde yepyeni bir sayfa açacağız” diye konuştu.

“DEĞİŞİME İHTİYAÇ VAR”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Nazillili kadın milletvekili adayı Diş Hekimi Gamze Yolcu Metin ise yaptığı konuşmada, “Bizleri bağrınıza bastığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Artık değişime ihtiyaç var. Bu çok önemli bir seçim. İnşallah 14 Mayıs akşamı gerçek kutlamayı yapacağız” ifadelerini kullandı. Programın son bölümünde Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Adayı Evrim Karakoz konuşma yaptı. 9 yıl boyunca Aydın Büyükşehir Belediyesinde başkan vekili olarak görev yaptığını söyleyen Evrim Karakoz, “Millet İttifakı iktidarında bolluk, bereket ve huzur olacak. Millet İttifakının iktidarında gübrede, mazotta, tohumda destekleri peşin alacaksanız. Dünyadaki en önemli meyvelerden biri incir. En çok Aydın’da yetişiyor ama incirde destekleme yok. Nasip olur da vekil olursam inciri desteklemeyi meclis gündemine getireceğim. Çiftçimizin borçlarının faizini sıfırlayacağız. Türkiye Cumhuriyeti güçlü ve zengin bir devlet. Biz bu cumhuriyetin gücünü, zenginliğini vatandaşımızla paylaşacağız. Şimdi birlik beraberlik zamanı. Millet İttifakı iktidara geldiğinde her yere eşit hizmet götüreceğiz. 15 Mayıs sabahı huzur, refah, bolluk, bereket ve adalet dolu bir Türkiye için desteklerinizi bekliyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi