Efeler Gazetesi

CHP Milletvekili Hüseyin Yıldız’dan çarşı esnafına bayram ziyareti

CHP Milletvekili Hüseyin Yıldız’dan çarşı esnafına bayram ziyareti
29 Nisan 2022 - 23:07

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, bir takım temas ve ziyaretlerde bulunmak için Kuşadası’na geldi. CHP Kuşadası İlçe Başkanlığı’nda partilileriyle buluşan Milletvekili Hüseyin Yıldız, daha sonra turistik çarşıları dolaşarak esnafın Ramazan Bayramını kutladı.

Ziyaretine CHP Kuşadası İlçe Başkanlığı’ndan başlayan Milletvekili Hüseyin Yıldız’ı İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, yönetim kurulu üyeleri ve Kuşadası Belediyesi Meclis Üyesi Ali Kotan ile Emre Fazlılar karşıladı. Partililerin yoğun katılım sağladığı toplantıda son dönemde ülke gündeminden düşmeyen elektrik, doğalgaz, akaryakıt ve temel gıda ihtiyaçlarında yaşanan zamlar ile Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik durum masaya yatırıldı.
“4 MİLYON AİLENİN ELEKTRİKLERİ KESİK”
AKP hükümetinin Türkiye’yi her geçen gün karanlığa sürüklediğini belirten CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, “Türkiye sistemi olmayan bir ülke haline geldi. Cumhurbaşkanı ne derse o oluyor. Türkiye şu an tek adam rejimiyle yönetiliyor. Bakanların söz hakkı yok. Ülkeyi bir kişi yönetiyor. Bu bir kişi Türkiye’deki bütün kurumların başkanı haline geldi ve ülkemizi çok zor bir duruma soktu. Ülkemizin ekonomik olarak geldiği durum ortada. Bugün Türkiye’de 4 milyon ailenin elektriği kesik. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bu ailelerin sesi olmak için karanlıkta kaldı. CHP olarak Türkiye’nin tüm sorunlarını biliyoruz. Önümüzdeki seçimlerde iktidara gelerek ülkemizi yeniden özlem duyduğu güzel günlere kavuşturacağız” dedi.
“ESNAFIN KURTULUŞU AKP’NİN İKTİDARDAN GİTMESİNDE”
CHP’li Milletvekili Hüseyin Yıldız, partide yapılan toplantının ardından yeni başlayan turizm sezonu ve yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla kentin turistik çarşılarını dolaştı. Esnafa hayırlı işler dileyen Milletvekili Hüseyin Yıldız’a CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek ile Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Emre Fazlılar da eşlik etti. Sağlık ve Kahramanlar Caddesi esnafı ile sohbet ederek sorun ve önerilerini dinleyen Milletvekili Hüseyin Yıldız’a vatandaşlar da ilgi gösterdi.
Esnafın AKP iktidarı döneminde yapılan zamlar nedeniyle zor günler geçirdiğini ifade eden CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, “Esnafın kurtuluş yolu AKP’nin iktidardan gitmesinden geçiyor. AKP’nin zamanı artık doldu. Bizim iktidarımızda esnafın yüzü gülecek” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi