Efeler Gazetesi

CAN DOSTLARINA YILBAŞI İKRAMI

CAN DOSTLARINA YILBAŞI İKRAMI
03 Ocak 2020 - 9:33

Adnan Menderes Üniversitesi Doğa Pati Kulübü üyeleri yılbaşını sokak hayvanları ile geçirdi. Herkes yeni yılı kutlarken onlar sokak hayvanlarını unutmadı. Yeni yıla saatler kala sokak hayvanlarını elleriyle beslediler.

Adnan Menderes Üniversitesi Doğa Pati Kulübü üyeleri yılbaşını sokak hayvanları ile geçirdi.

Herkes yeni yılı kutlarken onlar sokak hayvanlarını unutmadı. Yeni yıla saatler kala sokak hayvanlarını elleriyle beslediler.

Aydın’da yılbaşı akşamını düzenlenen eğlenceler yerine sokak hayvanları ile geçirmeyi tercih eden Adnan Menderes Üniversitesi Doğa Pati Kulübü üyeleri, şehrin belirli bölgelerine kilolarca mama dağıttı.

Doğa Pati Kulübü Başkanı Yıldırım Beyazıt; “Havaların soğuması ile birlikte sokaktaki dostlarımızı yalnız bırakmak istemedik. Onlarda can taşıyor, onlarda nefes alıyor. Sadece bizlerin değil herkes destek vermesi, herkesin sahiplenmesi lazım” dedi.

30 KİLOGRAM MAMA DAĞITILDI

Soğuk havalarda sokak dostlarının yemek bulmakta zorlandıklarını hatırlatan Başkan Beyazıt: “Soğuk havalarda sokak dostlarımız yiyecek bulması bir hayli güç duruma geldi. Toplamda 30 kilogram kadar mama dağıttık. Buradan bütün vatandaşlarımıza sesleniyorum. Sokakta yaşayan dostlarımız için lütfen bir kap su ve mama bıraksınlar” ifadelerini kullandı. SEMİH BAŞKAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi