Efeler Gazetesi

BU ŞEHİRDE KADINLAR HEM ÖĞRENİYOR HEM SOSYALLEŞİYOR

BU ŞEHİRDE KADINLAR HEM ÖĞRENİYOR HEM SOSYALLEŞİYOR
28 Eylül 2023 - 13:44

Nazilli Belediyesi tarafından Lütfi Selek Kültür Merkezi’nde yıl boyu devam eden sanat kurslarının kayıtları devam ediyor.

Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen; ahşap ve vitray boyama, kırk yama, Türk Sanat ve Türk Halk Müziği, yağlı boya, giyim, seramik ve hediyelik eşya tasarımı kursları devam ediyor.

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NİN SANAT KURSLARINI KAÇIRMAYIN

Kadınların el becerilerinin geliştirilmesi ve ev ekonomisine katkı sunmaları açısından kursların büyük önem taşıdığında dikkat çeken Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Nazilli Belediyemiz tarafından kurslarımız her yıl büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilen kurslarımız hem kadınlarımızın yeteneklerini geliştirmeleri hem de sosyalleşmeleri açısından çok önemli. Vakitlerini daha da kıymetlendirmeleri, ürettikleri eserleri açtığımız sergilerde vatandaşlarımızla buluşturmaları bir gelenek haline geldi. Ayrıca burada ortaya çıkan eserlerin satışının yapılması ile de aile ekonomilerine katkı sağlamış oluyorlar. Tüm hemşehrilerimizi belediyemizin sanat kurslarına davet ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi