Efeler Gazetesi

BAŞKAN YALÇIN YILIN İLK TOPLANTISINI YAPTI

BAŞKAN YALÇIN YILIN İLK TOPLANTISINI YAPTI
04 Ocak 2021 - 18:52

S.S 133 No’lu Aydın Şehiriçi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantının ilk gündem maddesi sağlık ve hijyen olurken diğer gündem maddesi ise yeni yılın ilk şoför alımı oldu. Kemer-Ayko son durakta gerçekleştirilen toplantıya Başkan Okan Yalçın, Yönetim Kurulu üyeleri ve şoförler katıldı.

Toplantı hakkında açıklamalar yapan Aydın Şehiriçi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, “Başta yeni yılın ülkemize, milletimize, esnafımıza, Efeler İlçemize sağlıklı bol bereketli kazançlar getirmesini dileriz. Bugün ilk yönetim kurulu toplantımızı yaptık. Kovid 19 salgını nedeniyle fazla müşterilerimiz olmadığı için şikayetlerimiz de az ama biz her zaman olduğu gibi her ay pazartesi günü yönetim kurulu toplantımızı düzenliyoruz. Yolcularımızın daha sağlıklı, güvenli huzurlu seyahat edebilmeleri için denetimlerimizi sürekli olarak yapıyoruz.  Diğer yandan araçlarımızda dezenfekte çalışmaları yapıyoruz. Bunun dışında araçlarımızı havalandırarak vatandaşlarımızın sağlıklı bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak için yönetim kurulu üyelerimizle birlikte elimizden geldikçe hizmete etmeye devam ediyoruz” dedi.

“YENİ YILIN İLK ŞOFÖRÜ”

S.S 133 No’lu Aydın Şehiriçi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yeni yılda ilk şoförü Serkan Geçer oldu.

Her ay Pazartesi günü gerçekleştirilen toplantıda şoförlerle ilgili de bir madde olduğunu söyleyen Başkan Okan Yalçın; “ Yeni yılda ilk şoförümüz Serkan Geçer kardeşimiz oldu. Kendisine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Tabi ki biz durağımıza şoför alırken öncelikle şoförlerimizin referanslarını önemsiyoruz. İş deneyimini kontrol ediyoruz. Gerekli de belgeleri varsa şoför olarak içimize alıyoruz. Malum kovid 19 yüzünden işlerimiz azaldı, bu yüzden şoför alımlarımızda düşük. İnşallah bugünleri atlatıp daha fazla şoför arkadaşlarımız buradan ekmek yesin istiyoruz” dedi.

“MEMNUNİYETLE KARŞILIYORUZ”

Kovid 19 aşılarının sağlık çalışanlarının ardından şoförlere uygulanacağı söylemlerine değinen Başkan Yalçın; “Kovid 19 aşısı sağlık çalışanlarından sonra şoför arkadaşlarımıza uygulanacakmış. Tabi ki bizler memnuniyetle karşılıyoruz. Umarım en kısa zamanda aşılar gelir. Şoför arkadaşlarımızda aşılarını olurlar ve biran önce eski hayatımıza döneriz” ifadelerini kullandı.  SEMİH BAŞKAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi