Efeler Gazetesi

Başkan Özcan tezahüratlarla karşılandı

Başkan Özcan tezahüratlarla karşılandı
15 Mart 2021 - 23:39

“EN BÜYÜK BAŞKAN BİZİM BAŞKAN”

Belediye-İş Sendikası ile imzalanan Toplu İş Sözleşmesi’nin ardından en düşük işçi maaşı 3 bin 700 lira olan Nazilli Belediyesi’nde işçiler pankart açarak Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı tezahürat etti.

Asgari ücretin net 2 bin 825 lira 90 kuruş olarak açıklanmasının ardından en düşük işçi maaşını 3 bin 700 lira olarak imzalayan ve Aydın’da personeline en yüksek asgari ücreti veren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, işçiler tarafından tezahüratlarla karşılandı.

Belediye meydanında toplanarak ‘Emek en büyük değerse Kürşat Başkan o değeri verdi’ yazılı pankart açan işçiler, ‘en büyük başkan bizim başkan’ tezahüratları atarak Başkan Özcan’a teşekkür etti.

“HEP DAHA İYİYE GİDİYORUZ”

Personellerinin tezahüratları karşısında duygulanan Başkan Özcan; “Mesleğimiz gereği hem avukatlık hem de siyaset yaptık. Söyleyecek çok sözümüzün olması gereken bir ortam. Değerli mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bize çok büyük bir güzellik yaptılar. İyi ki varlar. Nazilli’ye bir hizmet sözü verdik. Onlarla beraber bu sözü yerine getirmenin kıvancını yaşıyoruz ve bunu her gün daha da fazla yaşayacağımıza da inanıyorum. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. Elbette eksiklerimiz olacaktır. Ama bunlar muhakkak insani hatalar ve noksanlıklardır. Hep beraber bunları bir bir çözeceğimize inanıyorum. Nazilli birlikte olduğu zaman; yereliyle geneliyle, kamusuyla özeliyle, ilçesiyle büyükşehiri ile beraber olduğunda iyi işler yaptığını hep gösteriyoruz. İnşallah yarınlar daha iyi ve güzel olacaktır” diye konuştu. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi