Efeler Gazetesi

BAŞKAN ÖZAKCAN’A ŞÖLEN GİBİ KARŞILAMA

BAŞKAN ÖZAKCAN’A ŞÖLEN GİBİ KARŞILAMA
28 Şubat 2019 - 13:29

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti(DP) Başkan Adayı M. Mesut Özakcan seçim çalışmaları için gittiği Roman mahallesinde görülmedik bir coşkuyla karşılandı.

Efeler Belediye Başkanı ve DP Başkan Adayı M. Mesut Özakcan’ın, Ilıcabaşı Mahallesi’nde gerçekleşen Roman vatandaşlarla buluşma toplantısı, mitinge dönüştü. Roman vatandaşların davul ve zurna eşliğinde coşkulu karşılaması ile şölen yerine dönen Ilıcabaşı Mahallesi Özakcan’ı, ‘En Büyük Başkan Bizim Başkan’ sloganları ile karşıladı.

Başkan M. Mesut Özakcan için düzenlenen ve DP İl Başkanı Serhat Emanet, DP İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz, Efeler Belediyesi DP Meclis üyesi adayları, Mahalle muhtarlarının katıldığı Ilıcabaşı Mahallesi buluşması büyük bir mitinge dönüştü. Meşaleler, bayraklar ve sloganlar eşliğinde mahalle girişinde karşılanan Özakcan, etkinlik alanına vatandaşların yoğun ilgisi ve coşkusu ile birlikte yürüdü. Yoğun alkış ve sloganlar eşliğinde konuşma yapmak için sahneye çıkan Demokrat Partili Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Ilıcabaşı Mahallesi sakinlerinden 31 Mart Yerel Seçimlerinde kendisine destek istedi.  

“ILICABAŞI EFELER İLE MESUT OLACAK”

Ilıcabaşı Mahalle Muhtarı Ali Tarım 5 yıl boyunca kendilerini hiç kırmadığı için Başkan Özakcan’a teşekkür etti ve tüm Ilıcabaşı Mahalle halkı olarak yanlarında olduklarını söyledi.  Muhtar Tarım, “ Sayın Başkanım Allah sizi başımızdan eksik etmesin. 31 Mart’ta sandıkları Mesut Başkanımıza verdiğimiz oylarla patlatacağız. Ilıcabaşı Efeler ile Mesut olacak” dedi.

“ÇOBAN IŞIĞI ILICABAŞI’NDA YANMAYA BAŞLADI”

Roman vatandaşlardan 31 Mart Yerel Seçimlerinde destek isteyen Başkan Özakcan, “Efeler ilçemizin güzel insanları, değerli dostlarım. Bugün burada sizlerle beraber olmaktan, Ilıcabaşı Mahalleli hemşehrileri ile bir arada olmaktan gurur duyduğumu ve sizlerle yol yürüyeceğimi bilmekten mutluluk duyduğumu söylemek isterim. 5 yıl evvel bu sokaklarda gezerken verdiğimiz sözlerin büyük bir bölümünü gerçekleştirerek, şimdi sizlerin huzuruna çıkıyoruz. 2014 te göreve geldiğimiz andan itibaren mahallemizin her türlü talebi ve ihtiyacını karşılamaya çalıştık. 5 yıl boyunca büyük bir anlayışla, dayanışma içerisinde geçti. 5 yıl boyunca bu anlayışla kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden hizmet ettik. 31 Mart’ta huzurlarınıza adı üzerinde olan Demokrat Parti’den Aday olarak çıkacağım. Ben kendim için değil Efeler halkımızın hakkını, hukukunu, seçme hakkına sahip çıkmak için ve halkımıza 5 yıl daha hizmet etmek için Demokrat Parti’den aday oldum. Sandıkta da halkımızla birlikte olmak istiyoruz. İttifaklarla dayatılan aday değilim ben. Mesut Özakcan, Ilıcabaşı Mahallemizin, Efeler halkının adayı. Mesut Özakcan’ın ittifakı Efeler halkının ittifakı. Türkiye’ye örnek olacak demokrasi dersini hep birlikte vereceğiz. Biz 5 yıl önce biriz, beraberiz, biz büyük bir aileyiz anlayışıyla göreve geldik. Önümüzdeki bir 5 yıl daha bu güzellikleri arttırarak, daha gönül birliği içinde,  daha birlik beraberlik içinde yaşamak için var mısınız? Sandıkta da birlikte olmaya var mısınız? Çoban ışığını Ilıcabaşı’ndan yakmak üzere başlayarak 31 Mart’ta tekrar beraber olmayı diliyor, temenni ediyorum. Sandıkları da Ilıcabaşı’ndan başlayarak patlatmaya, hep birlikte gerçekleştirmeye hazır olduğunuzu tekrar duymak istiyorum sizlerden. Biz hep birlikte güçlüyüz” dedi.

Romanlar Birlik, Beraberlik,  Dayanışma ve Kalkınma Derneği’nin hizmet binasının kurdelesini protokol üyeleri ile birlikte kesen Başkan Özakcan daha sonra kendisini karşılayan vatandaşların ısrar etmesi üzerine mahalle halkıyla birlikte roman havası oynadı. HABER MERKEZİ  

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi