Efeler Gazetesi

Başkan Ömer Günel’den esnaf ziyareti

Başkan Ömer Günel’den esnaf ziyareti
03 Haziran 2022 - 22:37
Hizmete başladığı günden bu yana “Belediye Başkanı’nın makamı sokaklardır” anlayışı ile görevini sürdüren Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel Mobil Ofis Hizmet Aracı ile Kuşadalı hemşehrileri ve esnafıyla buluşmaya devam ediyor.Vatandaşla her zaman iç içe olup taleplerini ve isteklerini yerine getirmek için çalışan Başkan Ömer Günel, 50’inci yıl caddesinden başlayarak, Burç Sokak Üretici Pazarı, Rıfat Arın sokağı ve Nazilli Pazarı esnafıyla buluştu. Başkan Ömer Günel’in esnaf ziyaretine İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çalım, İyi Parti İlçe Başkanı ve Millet İttifakı meclis üyesi Hayati Atlı, ARYA Yönetim Kurulu Başkanı Tümer Apaydın eşlik etti. Esnaf ve vatandaş Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i sevinçle karşıladı ve çay ikram etti. Esnafla sohbet eden Başkan Ömer Günel, gelen talepleri birim müdürlerine ileterek gerekli talimatları verdi.
“ESNAFIMIZIN VE HEMŞEHRİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Turizmin kalbinin Kuşadası’nda attığını belirten Başkan Ömer Günel “ Kuşadası kruvaziyer turizminde en üst sıralarda yer alıyor. Pandemi yüzünden 2 yıl ara vermek zorunda kalan esnafımız için bütün eksikleri giderip elimizden gelen en iyi şekilde çalışmalarımızı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. 2022 yazında esnafımız şimdiden kazancını arttırdı. Hemşehrilerimiz ve esnafımızın her daim yanındayız, “Mobil Belediyecilik” anlayışıyla hemşehrilerimizin taleplerini daha hızlı çözüm yoluna kavuşturuyoruz. Bu yüzden Mobil Ofis ile ziyaretlerimiz daha da artacak.” Şeklinde konuştu.
Esnaf ve vatandaş ise Başkan Ömer Günel’e teşekkürlerini iletti ve “ Başkanımız Ömer Günel göreve geldiğinden bu yana Kuşadası çok gelişti. Bu şekilde devam ederse Avrupa standartlarında bir ilçe olacağız. Bizi dinleyen, sorunlarımızın en hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlayan Başkanımız Ömer Günel’in her daim arkasındayız.” dedi.  HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi