Efeler Gazetesi

BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN DEDİKODUCULARA SERT TEPKİ

BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN DEDİKODUCULARA SERT TEPKİ
05 Aralık 2020 - 18:19

“LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜTMEYE ÇALIŞMA DÖNEMİ SONA ERDİ”

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, son günlerde içi boş eleştiriden öteye gidemeyen muhalefete tepki gösterdi. Başkan Günel yaptığı açıklamada, “Kuşadası yıllarca dedikoduyu, boş laflarla gündem oluşturmaya çalışarak icraat etmemeyi amaç edinenleri değil, hizmet üreteni tercih etmiştir” dedi.

“KUŞADASI HALKI HİZMET ÜRETENİ TERCİH ETTİ”

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in açıklaması şöyle; “Kuşadası’nda yıllarca geldikleri makamı, aldıkları yetkiyi, halka hizmet olarak değil eş ve dostlarına hizmet olarak tercih edenlerin devri artık kapanmıştır. Hangi partiden oldukları bile belli olmayanlar için önemli olan ilkeli, ahlaklı olmak değil. Onlar için önemli olan  sadece kendi ve yandaşlarının menfaatini korumak. Bu oligarşik yapıyı Kuşadası kamuoyu artık çok iyi tanımaya başladı. Onlar güne hangi dedikodu ile başlayacaklarını hesaplarken, biz bugün hangi hizmeti nerede planlayalım, hangi mahallenin daha çok neye ihtiyacı var, kentin hangi noktasındaki sorun öncelikli, elimizdeki kısıtlı imkanlarla nereye daha etkili hizmet ederiz diye düşünüyoruz. Gündem belirliyoruz.Kuşadası artık her güne kent için üretilen yeni bir hizmetle, icraatla uyanıyor.Dedikoducular ise, bizim yarattığımız gündem üzerinden ya iftira atma ya dedikodu yapma, ya da gerçekleri çarpıtmaya devam ediyorlar. Kuşadası dedikoduyu değil hizmeti takdir ediyor.”

“HERKES BİLDİĞİ EN İYİ İŞİ YAPAR”

Başkan Ömer Günel, sözlerini şöyle tamamladı ”Kuşadası kamuoyu kimin kendi menfaatlerine hizmet ettiğini kimin halka hizmet ettiğini biliyor.Herkes en iyi bildiği işi yapıyor. Onlar en iyi bildikleri işi yani dedikodu yapmaya devam etsinler. Biz kentimiz için çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz. Bu dedikoducu, sözde muhalif, ama sadece kendine ve yandaşlarına  Müslüman, oligarşik yapının tanınması için elimizden geleni yapacağız.” HABER MERKEZİ

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi