Efeler Gazetesi

BAŞKAN ÖMER GÜNEL HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞMAYI SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN ÖMER GÜNEL HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞMAYI SÜRDÜRÜYOR
26 Nisan 2023 - 0:05

MOBİL OFİS HİZMET ARACIYLA BİR GÜNDE ALTI FARKLI ROTA

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Mobil Ofis Hizmet Aracıyla bir günde kent merkezine uzak altı mahalleyi ziyaret ederek yapılacak olan yol yapım ve bakım çalışmalarıyla ilgili muhtarlarla fikir alış verişinde bulundu. Muhtarların sorun ve taleplerini de dinleyen Başkan Ömer Günel, “Göreve geldiğimiz günden beri Kuşadası’nda belediye hizmetlerini eksiksiz olarak her kesime ulaştırmak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Çalışmalarını “Belediye başkanının makamı sokaklardır” anlayışı ile sürdüren Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Mobil Ofis Hizmet Aracı ile Kuşadalılarla buluşmaya devam ediyor. Görevde bulunduğu 4 yıllık süre içerisinde, Kuşadası’nda adım atmadığı yer kalmayan Başkan Ömer Günel, son olarak kent merkezine uzak mahallelerden Yeniköy, Çınar, Kirazlı, Soğucak, Yaylaköy ve Caferli’yi ziyaret etti. Muhtarlarla bir süre önce kendisine ilettikleri talep listesi doğrultusunda yol yapım ve bakım çalışmalarıyla ilgili istişarede bulunan Başkan Ömer Günel, daha sonra birim müdürleriyle alanda inceleme yaptı.

HER MAHALLEYE EŞİT VE KALİTELİ HİZMET

Kuşadası’nın her mahallesine eşit ve kaliteli hizmet ulaştırmak için var güçleriyle çalıştıklarını belirten Başkan Ömer Günel, “Ziyaret ettiğimiz mahallelerimizde göreve başladığımız günden bu yana gerçekleştirdiğimiz önemli hizmetlerimiz var. İki hafta önce altı mahallemizin muhtarını belediyemize davet ederek onlardan talep listesi almıştık. Daha sonra ekip arkadaşlarımızı sahaya gönderdik. Sahada bize iletilen talepleri yerinde incelediler ve bana bir dosya getirdiler. Ben de bugün alana çıkarak muhtarlarımızın istekleri listede eksiksiz yer almış mı diye kontrol ediyorum” dedi.

‘EKİSKSİZ YERİNE GETİRİYORUZ’

Kuşadası’nın tüm sorunlarıyla çok yakından ilgilendiklerini ifade eden Başkan Ömer Günel, ”Ben ve ekibim en ufak bir eksiği bile gideren çalışma metodunu benimsemiş durumdayız. Yetki ve imkanlarımız dahilinde her mahallemizin ihtiyacı olan hizmeti eksiksiz yerine getiriyoruz. Kentimizi ortak akılla yönetmek için de yaptığımız hizmetleri muhtarlarımızla paylaşıyoruz. Yeniköy, Çınar, Kirazlı, Soğucak, Yaylaköy ve Caferli mahallelerimizde kısa süre sonra muhtarlarımızla mutabık kaldığımız bütün talepleri hızlı bir şekilde tamamlamak için çalışmalara başlayacağız” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi