Efeler Gazetesi

BAŞKAN DİNÇER, KOLTUĞUNU KÜÇÜK BAŞKANA DEVRETTİ

BAŞKAN DİNÇER, KOLTUĞUNU KÜÇÜK BAŞKANA DEVRETTİ
25 Nisan 2023 - 0:30

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, makam koltuğunu Namık Kemal Ortaokulu öğrencisi Cahit Baturalp Tokgöz’e devrederek, küçük başkanın taleplerini dinledi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Kazım Akar ve öğrencileri Cahit Baturalp Tokgöz, Zeynep Akar, Nehir Yılmaz Başkan Enver Salih Dinçer’i makamında ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada Başkan Enver Salih Dinçer, çocukların bayramını kutlayarak onlarla sohbet etti. Başkanlık koltuğuna oturan küçük başkan Tokgöz ise çok heyecanlı olduğunu belirterek, Çine için yapılabilecek çalışmaları Başkan Dinçer’le paylaştı.

Kendisini ziyaret eden öğrencilerin taleplerini tek tek dinleyen Başkan Dinçer, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılı olabilmeleri için öğütler de verdi. Öğrencilerin eğitim hayatı dışında sosyal aktivitilerle de ilgilenmeleri gerektiğine vurgu yapan Çine Belediye Başkanı Dinçer, “Belediyemiz olarak eğitim kurslarımızın yanında çocuklarımızın kendilerini geliştirebilecekleri, yeteneklerini ortaya koyabilecekleri kurslar da açıyoruz. Kurslarımızın sayısını ve çeşitliliğini sürekli artırıyoruz. Projelerimizde gençlerimiz için de adımlar atıyoruz. Onlar için çalışıp üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda öğrencilere hediye veren Başkan Dinçer, eğitim hayatlarında başarı dileğinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi