Efeler Gazetesi

Başkan Atay: “İddialar hayal ürünü”

Başkan Atay: “İddialar hayal ürünü”
28 Temmuz 2022 - 17:39

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen’le baş başa yemekte buluştuğu iddialarının hayal mahsulü olduğunu belirterek, söz konusu iftiralarla ilgili tüm hukuki haklarını kullanacağını duyurdu.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen’le bir araya gelip, yemek yediği iddialarına sert tepki gösterdi.
Bazı internet sitelerinde konuya ilişkin yer alan haber ve köşe yazısında iddia edilenlerin hiçbir yönüyle gerçeği yansıtmadığının altını çizen Atay, şu açıklamalarda bulundu:
“Haber ve köşe yazısında konu edilen görüşme hiç yaşanmadığı gibi bu türden perde arkası ilişkiler kurarak siyaset yapmak ve ikbâl peşinde koşmak asla tasvip etmediğim ve siyasi kariyerim boyunca uygulamaya tenezzül etmediğim yöntemlerdir. Söz konusu ilişkiler ve görüşmelerde ne şimdi ne de daha önce bulunmadığım gibi haberin ve köşe yazısının içeriği tamamıyla Aydınpost Genel Yayın Yönetmeni Erman Çetin ve Gazete Gerçek İmtiyaz Sahibi Durmuş Tuna’nın hayal mahsulünden ibarettir. Söz konusu iftiranın yayın saatinden yaklaşık on saat önce Haldun Haşmet Aysan’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım, asılsız görüşmeyle ilgili hiçbir delilin olmaması, ‘çamur at izi kalsın’ mantığıyla kamuoyunun nasıl yanıltıldığını ve oyalandığını, itibar suikastı yapıldığını kanıtlar niteliktedir. Şahsımı siyaseten itibarsızlaştırmaya yönelik projenin basın ayağındaki son ürünüdür. Şahsımı siyaseten itibarsızlaştırmaya yönelik projenin basın ayağındaki son ürünleri olan söz konusu iftiralarla ilgili olarak tüm hukuki haklarımı kullanacağımı kamuoyuna saygı ile arz ederim.” HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi