Efeler Gazetesi

Başkan Alıcık’tan bayram mesajı

Başkan Alıcık’tan bayram mesajı
23 Mayıs 2020 - 21:40

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

MHP İl Başkanı Haluk Alıcık’ın mesajı şöyle: “Ramazan Bayramımız; umutsuzluğun koyu sisini dağıtan, karamsarlığın kalın örtüsünü kaldıran, husumet ve kutuplaşmanın keskin ucunu törpüleyen birlik ve beraberlik meşalesi, dayanışma ve kardeşlik membaıdır. Ramazan Bayramı, aynı zamanda birbirimize daha yakın durmanın, birbirimizi tanıyıp önyargıları parçalamanın mübarek ve muazzez bir imkanıdır.

Sıkılı yumrukları açmak, gerginlikleri yumuşatmak, küslükleri bitirmek, küskünleri barıştırmak, dargın yüzleri, solmuş duyguları, sönmüş ilişkileri, soğumaya terk edilmiş demli çay ile sohbetleri eski havasına ulaştırmak, Türk Milliyetçisi-Ülkücü Hareketi arzu ve temenni ettiğimiz seviyelere çıkarmak amacıyla bu bayramı ulvi bir milat, kutsi bir misak olarak görüyorum.Bu yıl Ramazan Bayramımızı göz görmese de gönülden gönüle kurulan sağlam köprülerle, tertemiz dua ve dileklerin himmet ve hidayet ihtişamıyla bayramlaşmanın güzelliğini ve lezzetini gıyaben yaşayarak kutlayacağız.

Sosyal mesafelere sığmayacak büyüklükteki manevi kucaklaşmalarımızla karşıladığımız Ramazan Bayramı’nın nice güzelliklere vesile olmasını temenni ediyorum. Şehit ailelerinin, mazlum düşmüş Türk-İslam dünyasının mübarek Ramazan Bayramı’nı içtenlikle tebrik ediyorum. Büyük Türk milletinin, değerli hemşerilerimin, Türk-İslam aleminin bayramını yürekten kutluyorum. Koranavirüsle mücadelenin her kademesindeki kahramanların bayramını tebrik ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Yaşlarından büyük sabırları ile salgınla mücadeleye katkı yapan çocuklarımızın, gençlerimizin bayramını kutluyorum. Büyüklerimizi sevgi ve saygılarımı sunuyor, hürmetlerimle bayramlarını kutluyorum. Bizleri Ramazan Bayramına kavuşturan Allah’a şükrediyorum. Sağlıkla, huzurla, refah içinde nice bayramlarımız olsun.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi