Efeler Gazetesi

Başkan Alıcık: “Gün; birleşme, bütünleşme, saflarımızı sıkılaştırma günüdür”

Başkan Alıcık: “Gün; birleşme, bütünleşme, saflarımızı sıkılaştırma günüdür”
01 Şubat 2021 - 0:28

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, “Göreve geldiğimiz günden beri partimize binlerce yeni üye kaydı yaptık. Gün; kısır tartışmaların günü değildir. Gün; birleşme, bütünleşme, saflarımızı sıkılaştırma günüdür. Bu büyük buluşmanın adresi de bellidir: Kucaklaşmanın adresi Milliyetçi Harekettir. Uzlaşma ve huzurun adresi Milliyetçi Harekettir. Liman, Milliyetçi Hareket Partimizdir” dedi.

İlçe ziyaretleri kapsamında Didim’ ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık resmi kurumlara, sivil toplum örgütlerine ve esnafları ziyaret etti. MHP İl Başkan Vekili Gürşat Kale, MHP Didim İlçe Başkanı Fikret Alkaya ile il ve ilçe yöneticilerinden oluşan heyet yaptığı ziyaretlerde esnaflarla bir araya gelerek karşılıklı fikir alış verinde bulundu. Daha sonra patisinin ilçe binasına gelerek partiye yeni kaydını yaptıran üyelere rozetlerini taktı.
“Gün; birleşme, bütünleşme, saflarımızı sıkılaştırma günüdür”
Yeni üye kayıtları için açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık,”Geçmişlerinden kopanların, gerçeklerinden savrulanların tutunacakları dal, duracakları nokta, sığınacakları güvenli liman yoktur. Gün; kısır tartışmaların günü değildir. Gün; birleşme, bütünleşme, saflarımızı sıkılaştırma günüdür. Bu büyük buluşmanın adresi de bellidir: Kucaklaşmanın adresi Milliyetçi Harekettir. Uzlaşma ve huzurun adresi Milliyetçi Harekettir. Liman, Milliyetçi Hareket Partimizdir. Göreve geldiğimiz günden beri partimize binlerce yeni üye kaydı yaptık. Didim teşkilatlarımızın başarılı çalışmaları ile yeni üyelerimize rozetlerini taktık. Hayırlı olsun. Genel başkanımız Sn. Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin çağrısına uyup yuvasına geri dönen dava arkadaşlarıma da selamlarımı iletiyorum” ifadelerini kullandı. ÜNVER ORHAN EKİNCİ/DİDİM

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi