Efeler Gazetesi

Aydınspor ETRE’de ET’e Doydu

Aydınspor ETRE’de ET’e Doydu
01 Nisan 2022 - 19:47

Aydınlı iş insanı Aydın Arabacı, Bölgesel Amatör Lig’e yükselme mücadelesi veren Aydınspor’a Pazar günü Pamukörenspor ile oynayacağı Play-Off Grubu’nun ilk maçı öncesi moral yemeği verdi.
Aydın Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi vermeye hazırlanan Aydınspor’a Aydınlı iş insanı Aydın Arabacı moral yemeği verdi. Arabacı’nın işletmeciliğini yaptığı ve Efeler ilçesinin önde gelen et restoranlarından olan ETRE Restoran’da düzenlenen yemeğe Aydınspor Başkanı Yunus Ertan, kulüp yöneticileri, A Takım Teknik Sorumlusu Recep Özçelik ve futbolcular katıldı.
“BÖLGESEL AMATÖR LİG’E ÇIKACAĞIZ”
Yemekten dolayı Aydın Arabacı’ya teşekkür eden Başkan Ertan, “İlk hedefimiz olan grup şampiyonluğunu elde ettik. Sıradaki hedefimiz Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak. Bunun için yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarımızla kenetlendik. Play-Off’ta oynayacağımız üç maçı da kazanarak hedeflediğimiz Bölgesel Amatör Lig’e çıkacağımıza inanıyorum” dedi.
ARABACI, DESTEK VERMEYE DAVET ETTİ
ETRE Restorant’ın sahibi Aydın Arabacı ise, “Birlik ve beraberlik içinde şehrimizin takımı, gözbebeğimiz ve efsanemiz Aydınspor’a Play-Off maçları öncesi moral vermek istedim. Aydınspor’un yanında olmaktan mutluluk duyduk. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Aydınspor’umuzun maddi ve manevi olarak her anlamda yanındayım. Tüm Aydınlıları da Aydınspor’a şampiyonluk yolunda destek vermeye davet ediyorum” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi