Efeler Gazetesi

AYDIN TİCARET BORSASI ÜYELERİNİ “ULUSLARARASI SERA, TARIM EKİPMANLARI VE TEKNOLOJİLERİ” FUARIYLA BULUŞTURDU

AYDIN TİCARET BORSASI ÜYELERİNİ “ULUSLARARASI SERA, TARIM EKİPMANLARI VE TEKNOLOJİLERİ” FUARIYLA BULUŞTURDU
02 Aralık 2019 - 12:06

Aydın Ticaret Borsası üyelerini 27-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Expo Center’de gerçekleşen, Uluslararası katılımlı “Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri” fuarıyla buluşturdu.

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Yıldız ve Kazım Günaydın, Meclis Başkan Yardımcısı Rıza Uyar ve Ahmet Şenel, Meclis Üyesi Ali Çevik, Mustafa Akdam, Erkan Aslan, Mehmet Ali Avcu ve beraberindeki 168 Borsa üyesi “Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları Ve Teknolojileri” Fuarı’nı ziyaret etti.

Çondur; “Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması” temasıyla gerçekleşen dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı olan “Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri” fuarı sonrasında üyelerimizin duydukları memnuniyet bizleri onurlandırmıştır. Gerçekleştirilen fuar ziyareti; yeni teknolojileri görmenin yanı sıra, üyelerimiz ve Borsamız arasındaki iletişimi güçlendirmek, öneri talep ve isteklerini, yüz yüze bizlere iletmeleri sağlamak adına önemlidir. Katılım sağlayan Borsamız üyelerine teşekkürlerimizi sunarız. ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi