Efeler Gazetesi

Aydın Girişimci İş Kadınları Platformu bir ilke imza attı…

Aydın Girişimci İş Kadınları Platformu bir ilke imza attı…
31 Mayıs 2022 - 23:50

Aydın’da yapmış oldukları sosyal sorumluluk projeleriyle adlarından sıkça söz ettiren Aydın Girişimci İş Kadınları Platformu (AYGİKAP) kentte büyük ses getiren bir ilke imza atarak “Yaza Merhaba” Balosu düzenledi.

Burak Aras ve Nazan Selek’in muhteşem sunumuyla düzenlenen gecede ünlü sanatçı Baha sahne aldı. Baha, şarkıları ve göstermiş olduğu performansla katılımcılara muhteşem bir gece yaşattı. Aydın ilinde yaşayan kadınlarla dayanışma halinde toplamda 350 kadının bir araya geldiği AYGİKAP yapmış oldukları birçok sosyal sorumluluk projeleriyle adlarından çokça söz ettirerek bunu Baha konseri ile taçlandırdı.

Akarsu Park Kır Düğün Salonu’nda düzenlenen geceye İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın yanısıra KOSGEB Aydın İl Müdürü Sadullah Dülger, iş dünyasının önde gelen isimleri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, Aydın’ın birbirinden değerli isimleri ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

“AİLELERE DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Konser öncesi geceye destek olan iş insanlarına Aydın girişimci İş kadınları Platformu kurucuları Deniz Işık, Nebahat Üstüner, Aliye Karahan Özçöllü ve Betül Eski tarafından plaket takdim edildi. Ayrıca gecenin anasponsoru Zoroğlu AVM ve Lotus Teras Rezidans yönetim kurulu başkanı Mustafa Zor geceyi düzenleyen AYGİKAP kurucu başkanlarına plaket verdi. Aydın girişimci iş kadınları platformu kurucuları adına söz alan Betül Eski konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Biz pandemi döneminde dört kadın, ihtiyaç sahibi kadınlara destek olabilmek için zor günleri atlatabilmek adına bir platform kurduk. Amacımız birbirimizden alışveriş yapmak ve desteklemekti ama bizi bu platform farklı kulvarlara ve yönlere çekti. İnsanların hayatına dokunmak adına birçok sosyal sorumluluk projesi yaptık. Çalışan ve üreten kadınlar olarak yardıma muhtaç ailelere destek olmaya devam ediyoruz. Bu geceden elde ettiğimiz gelir ile birçok kalbe dokunacağımıza inanıyorum. Biz bu geceyi planlamadan önce içimizde bir endişe vardı ama bu endişenin gereksiz olduğunu gördük. Aydın ilinde yaşamak ve bu gecede bu coşkuyu görmek beni ve arkadaşlarımı o kadar çok mutlu etti ki bunu anlatmak çok zor. Bu geceye destek veren herkese burada olan olmayan herkese şahsım ve arkadaşlarım adına çok ama çok teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından sahne alan ünlü sanatçı Baha, geceye katılan davetlilere unutamayacakları bir gece yaşattı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi