Efeler Gazetesi

Aydın Bahçeşehir Koleji Öğrencileri Sevimli Dostlarını Unutmadı

Aydın Bahçeşehir Koleji Öğrencileri Sevimli Dostlarını Unutmadı
17 Ocak 2020 - 13:02

Aydın Bahçeşehir Koleji Türkiye genelinde ortaklaşa yürüttüğü sınavlar, etütler ve akademik programın yanında hafta içi faaliyet gösteren kulüp çalışmalarıyla öğrencilerine spor ve sanat alanında da kendilerini ifade etme fırsatı sunuyor.

Hafta içi ders programı içerisinde yer alan voleybol, basketbol, futsal, tenis, hemsball, latin dansları, modern dans, yüzme, karate, halk oyunları, masa tenisi, jimnastik, resim teknikleri, ebru sanatı, takı tasarım, kil şekillendirme, robotik, bilişim, genel İngilizce, satranç, piyano, keman, gitar, akıl oyunları, fen ve yaratıcılık, yaratıcı yazarlık ve okuma, debate, İngilizce drama, model uçak, gastronomi, jmun, kulüplerinde ilkokul ve ortaokul öğrencileri keyifli ve verimli öğrenmenin farkına varıyor.

Geçtiğimiz günlerde yeni yıl etkinlikleri kapsamında okulda düzenlenen yeni yıl karnavalında 3. 4. Sınıf takı tasarım kulübü öğrencileri kitap ayracı ve kalem tasarladılar. Aydın Büyükşehir Belediyesi Evcil Hayvan Bakım Besleme ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek yeni yıl karnavalı için tasarladıkları ve satışını yaptıkları ürünlerden elde ettikleri gelir ile sevimli dostlarına mama aldılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi