Efeler Gazetesi

Atay: “Destekleriniz karşılıksız kalmayacak”

Atay: “Destekleriniz karşılıksız kalmayacak”
22 Şubat 2019 - 18:02

Millet İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı CHP’li Mehmet Fatih Atay, Merkez Yeniköy Mahallesi’nde alkışlarla karşılandı. Efeler ilçesinin kaybettiği 5 yılı geri kazanacaklarını söyleyen Atay; “Desteklariniz karşılıksız kalmayacak” dedi.

CHP’li Av. Mehmet Fatih Atay; “Değerli arkadaşlar, inanın 7 gün 24 saat çalışıyoruz ve yoruluyoruz. Sizin bu sıcak karşılamalarınız, ilginiz  bütün yorgunluğumuzu alıyor; bizlere doping oluyor. Bu desteğinizi karşılıksız bırakmayacağız. Sizlere söz veriyorum Efeler ilçesinin kaybettiği 5 yılı geri kazanacağız. 31 Mart Yerel Seçimler sizlere kendinizi yönetecek olan yerel yöneticileri seçme hakkı tanıyor. Yerel yönetimlerin asıl görevi, 7’den 70’e bütün vatandaşların doğumundan ölümüne kadar yanında olmaktır. Sizlerin desteği ile 31 Mart Yerel Seçimlerinde Efeler Belediyesi’ni kazandığımız takdirde, güvenle çocuklarınızı emanet edebileceğiniz, Çağdaş Atatürkçü öğretmenlerin olduğu kreşler açacağız. Maalesef ki, üzülerek söylüyorum Efeler’de yaşayan bir çok dezavantajlı engelli diyebileceğimiz çocuklarımız, vatandaşlarımız var. Bu vatandaşlarımız için de ‘Engelsiz Konuk Evi’ açacağız. Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızı güvenle teslim edebileceksiniz ve tamamen ücretsiz olacak. Ayrıca, ihtiyaç sahibi vatandaşların haysiyet ve vakarını göz ardı etmeyerek, gizlilik ilkesi doğrultusunda ve belediyenin imkanları dahilinde; barınma, beslenme, giyinme gibi temel ihtiyaçlarını karşılanması amacı ile ‘Sosyal Yardım Kartı’ uygulaması başlatarak Efeler’de yaşayan ihtiyaç sahibi dostlarımızın bir nebze yüzlerini güldüreceğiz.” dedi.
CHP’li Atay’a CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, CHP Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz, İyi Partili yöneticiler ve Meclis Üyesi Adayları eşlik etti.HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi