Efeler Gazetesi

Altıntaş: “Aydın’a hizmetinizi gören yok”

Altıntaş: “Aydın’a hizmetinizi gören yok”
22 Ağustos 2020 - 19:45

Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi’nin CHP’li üyesi Barış Altıntaş, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ı “Millet battı sefil oldu, sırt çevirdiniz. Aydın’a hizmetinizi çok şükür gören yok” sözleriyle hedef aldı.

Kentsel dönüşüm üzerinden Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne yüklenen AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’a yanıt, Büyükşehir Belediye Meclisi’nin CHP’li üyesi Barış Altıntaş’tan geldi.

Altıntaş, yazılı açıklamasında, “Hepinizin malumu, Osmanlı tarihinde anlatılan sadrazamlardan birisiydi Baltacı Mehmet, Paşaydı… Osmancıklı… III. Ahmet Döneminin sadrazamlarından… Bizim Aydın’da da türedi bir baltacı… Baltacı Mustafa… Bizim baltacı, Baltacı Mehmet’ten biraz farklı… Durmadan baltayı taşa vuruyor… Ne dese, ne söylese şişiyor… Son olarak da 1.Sanayi sitesinde, vatandaş gelişme bölgesi istiyor, Aydın’dan bihaber, Aydınlıdan bihaber vekil Büyükşehir yapmalı diyor… Tabi Aydın’ın gündemini takip etmezsen böyle olur beyefendi… Oysaki meclis üyelerine olsun dönüp sorsan, ‘Sayın vekil, 2017 yılının Nisan ayında Büyükşehir bu konuyu halletti, gelişme bölgesi yaptı zaten’ derlerdi… E tabi, ‘’Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz’’ ki, sen de haklısın Mustafa Bey… Umurunda mı senin Aydın’da ne olup bittiği? Bak senin müzmin adaylık da elden gidiyor. Adaylığından adaylığına geldiğin Aydın’a da daha seyrek gelirsin, tam rahatlarsın…

Düşemediniz şu Aydınımızın yakasından… Rahat bırakmadınız… Millet battı sefil oldu, sırt çevirdiniz… Aydın’a hizmetinizi çok şükür gören yok… Seçimler yakın, memleketin üzerinden dağılın da, eski güzel güneşli günlere dönelim” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi