Efeler Gazetesi

AKSU, PARTİLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA SESLENDİ

AKSU, PARTİLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA SESLENDİ
04 Mayıs 2023 - 1:49

AKSU AYNİ ZAMANDA VATANDAŞA DA SESLENDİ. SİZE GELEN MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA SORUNLARI NASIL ÇÖZECEKLERİNİ SORUN ? YAKALARINA YAPIŞIP SORUN !  DİYOR.

Aydın Bağımsız Milletvekili Adayı, Efsane Belediye başkanı olarak anılan, ODTÜ Öğretim Görevlisi, Yüksek Mühendis ve Kent Bilimci Hüseyin AKSU, tek başına seçim arabasının üzerinden yürüttüğü çalışma ile Aydın’ın 17 ilçesi 678 mahallesinde Vatandaşa ne yapacağını, sorunları nasıl çözeceğini anlatıyor. Siyasi yaşamında hep halkın içinde olduğunu her vatandaşın derdine ortak olduğunu ve çözmeye çalıştığını anlatan Aksu, söyle diyor:

MİLLETVEKİLİ ADAYLARIMIZ HER GÜN BASINDA BOY GÖSTERİYORLAR. SÜREKLİ KARŞI İTTİFAKLARA VE PARTİLERE SALDIRIYORLAR. SİYASET ADETA ÇAMUR DERYASINA DÖNDÜ.VATANDAŞIN İÇİNDE OLDUĞU SORUNLARI NASIL ÇÖZECEKLERİ HAKKINDA BİR KELİME SÖZ ETMİYORLAR.

AKSU, bu arada Vatandaşlara da ilgi alanlarını çözüme yönlendirmelerini tavsiye ediyor:

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SİZDEN OY İSTEMEYE GELDİKLEİRNDE KENDİLERİNE ; ÇÖZÜMÜNÜZ NEDİR KARDEŞİM ? ;

  • AYDINI DEPREMDEN NASIL KORUYACAKSINIZ ?
  • BU FİYATLARI NASIL DÜŞÜRECEKSİNİZ ?
  • MENDERES OVASININ ÇEVRE SORUNLARINI NASIL ÇÖZECEKSİNİZ ?
  • ÇİFTÇİNİN SORUNUNU NASIL ÇÖZECEKSİNİZ ?
  • ESNAFIN SORUNUNU NASIL ÇÖZECEKSİİZ ?
  • TİCARİ SORUNLARI, SANAYİCİNİN DERTLERİNİ, TURİZMCİNİN PROBLEMLERİNİ NASIL ÇÖZECEKSİNİZ ?

YAKALARINA YAPIŞIP SORUN. KAVGA İSTEMİYORUZ. İTHAM, SUÇLAMA, KARALAMA. KÖTÜLEME İSTEMİYORUZ.HİZMET VE ÇÖZÜM İSTİYORUZ DİYE HAYKIRIN.

Aksu’nun vatandaşa anlattığı proje ve çözümler herkesin takdir ve desteğini alıyor. Vatandaş, Aksu’nun Proje ve Çözümlerinin değerini biliyor ve Onun Türkiye’nin gündemine bomba gibi oturacağını ve parlamentoyu yönlendirerek, siyasi iktidarlardan çözüme yönelmesini sağlayacağına inanıyor.  Aksu için, Vatandaşın “AKLI VE PROJEYİ MECLİSE TAŞIYACAK OLAN AYDININ BAĞIMSIZ VE MARKI MİLLETVEKİLİ OLACAK”, diyerek büyük destek verdiği görülüyor. Özellikle Oyunu ilk Kez kullanacak olan genç seçmenin Aksu’ya yöneldiği ve destek verdiği açıkça görülüyor.

“Z” kuşağının kendisine olan ilgisini değerlendiren AKSU, Ben onlara basit bir dans figürü sunmadım. Sosyal Medyadan, yıllardır, Onların geleceklerini aydınlatacak projeler anlattım. Onların desteği geçici değil. Onlar ön yargısız biçimde Benim Projelerimi değerlendirerek bana ulaşıyorlar ve desteklerini bildiriyorlar. Beni karalamaya  kalkanlara da hiçbir suretle inanmıyorlar. Eski usul, iftira ve karalamalar gençler arsında kabul görmüyor. Onlar gördüklerini ve izlediklerini Mantık ve akılla değerlendiriyorlar. Diyor.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi