Efeler Gazetesi

AKIN: “BENİM ÜZERİMDEN PRİM YAPMAYA KALKIŞMASINLAR”

AKIN: “BENİM ÜZERİMDEN PRİM YAPMAYA KALKIŞMASINLAR”
19 Şubat 2019 - 17:44

Cumhur İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın; internet sitesinde hakkında çıkan habere ve haberi yapan şahsa önce bir aynaya bak daha sonra çamur atmaya kalk dedi.

Cumhur İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın’ın özel yaşantısı ile ilgili asılsız ve yalan habere karşı Başkan Akın’dan tokat gibi cevap geldi.

Cumhur İttifakı Efeler Belediye Başkan adayı Ümmet Akın, “İnternet sitesinde hakkımda yazılan haberi okudum ve gülmekten kendimi alamadım. Haberi yapan arkadaşa buradan sormak istiyorum, Efeler Belediyesi’nde ailenden kaç kişi çalışıyor önce bunu kamuoyuna açıkla sonra bana ve özel hayatıma çamur atmaya kalk. Bu haberin ne denli kasıtlı olduğunu kimler tarafından yaptırıldığını çok iyi anlayabiliyoruz.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çamur at izi kalsın mantığıyla hareket ediyorlar. Efeler’i İlçemizin değerli sakinleri 31 Mart Pazar günü bunlara ve bunun gibi paralı kalemşörlere gereken cevabı verecektir. Bu tür haberleri ve haber yapan paralı kalemşörleri esefle kınıyor ve seviyeli olmaya davet ediyorum” dedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi