Efeler Gazetesi

7 EYLÜL GENÇLİKSPOR’DAN ABGC’YE ZİYARET

7 EYLÜL GENÇLİKSPOR’DAN ABGC’YE ZİYARET
13 Ocak 2021 - 22:48

TFF Kadınlar 2.Lig’de mücadele eden Aydın temsilcisi 7 Eylül Gençlikspor Kulübü başkanı Mustafa Yılmaz, yönetim kurulu üyelerinden Eda Baykal ile birlikte, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan’ı ziyarette bulundular.

Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı ziyarette, ilde görev yapan tüm basın mensuplarına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kulüp başkanı Mustafa Yılmaz ziyarette yaptığı açıklamasında, “faaliyetlerimizi Aydın halkıyla paylaşan basın çalışanlarının tümü adına Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etmek istedik”. Biz sosyal sorumluluk projesi kapsamında Aydın’da sporun gelişmesi için bir şeyler yapmak uğruna bu yola koyulduk.

“BİZLERE VERDİĞİNİZ DESTEKLERİ YOK SAYAMAYIZ”

Malum pandemiden dolayı Aydın ve tüm Türkiye’de herkes her konuda mağdur olduğu gibi, bizlerde spor kulüp olarak mağdur olduk, her şeye rağmen yine de güzel işler yapmamın peşindeyiz. “Bu anlamda sizlerin bizlere verdiği destekleri yok sayamayız, kulüp olarak Aydın’da faaliyet gösteren basın mensupları adına sizlere teşekkür ziyaretin de bulunduk.”dedi

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Aydın 7 Eylül Gençlikspor Kulübü’nün çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirti. Ziyaretin sonunda7 Eylül Gençlikspor Kulüp başkanı Mustafa Yılmaz, ziyaretin anısına Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan’a Kalem  ve Kulübünün üçgen bayrağı hediye etti. HABER MERKEZİ

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi