Efeler Gazetesi

CHP’Lİ MERSİN: “MİLLETİN ÖNÜNE SANDIĞI KOYUN”

CHP’Lİ MERSİN: “MİLLETİN ÖNÜNE SANDIĞI KOYUN”
18 Mayıs 2021 - 20:53

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Merin, “AKP hükümetinin ülkeyi yönetemediğini görüyoruz. En kısa sürede şu milletin önüne sandığı koyun, ülke nasıl düzlüğe çıkarmış görün” dedi.

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, gündemdeki konularla ilgili yazılı açıklama yaptı.
Mersin, “Biz esnafımızın, çiftçimizin, emeklimizin, işçimizin dertlerini defalarca dile getirdik ama siz kulaklarınızı tıkadınız. Yoksulluk, fakirlik en üst seviyede bir çare bulun dedik. Küçük esnafımız kirasını ödeyemiyor, destek olunması gerek dedik, siz duymazdan geldiniz. Bakın Aydın’da kahveciler odasından diğer meslek odalarına, hatta Sayın Bendevi Palandöken, esnafımızın ne halde olduğunu bıçağın kemiğe dayandığını anlatıyor” ifadelerini kullandı.
“MİLLET GÖZÜNÜZÜ AÇACAK”
“Bizi dinlemediniz bari oda başkanlarına kulak verin” diyen Mersin, şöyle devam etti: “AKP hükümetinin ülkeyi yönetemediğini görüyoruz. En kısa sürede şu milletin önüne sandığı koyun, ülke nasıl düzlüğe çıkarmış görün. Çiftçiye, esnafa, emekliye, çalışana nasıl hizmet edilirmiş görün. Millet sizin döneminizde hizmeti unuttu, gün yüzünü rüyasında bile göremez oldu. Dilimle karpuz satıldığını gördü bu millet sizin döneminizde böyle bir memleketle. İthalat rekorunu da, haczedilen hayvanı da siz yaşattınız bu ülkeye. Yunan pamuğunu da, Güney Amerika etini de siz tanıttınız bu millete. Gözlerinizi, kulaklarınızı kapatıyorsunuz belli ki milletin sesine ama ilk sandıkta açacak gözünüzü kulağınızı millet en azından gidiş biletinizi görün diye.” HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi